Словник понять
Anderson Hung 2003 All rights reversed.

Як цим користуватися
Загальну уяву про значення слова можна отримати, взявши за основу головне слово змісту та, спів ставляючи номер слова у алфавітному індексі з першим номером групи слів. Ви самі мусите заповнити усю інформацію, якої бракує.

Класифікація слів
Словник дозволяє вам також знайти 213 груп слів, переглядаючи зміст словника. Кожна група слів позначена номером. Крім того, цифри є універсальною мовою.

Як це працює
Базуючись на клінічних дослідженнях вважається, що індекс слів зберігається у вашій лівій півкулі мозку, а зміст слів (власне і переважно малюнки) у вашій правій півкулі мозку. Ліва півкуля мозку спілкується з правою півкулею мозку числами, а не словами.

<<  |  українсько > англійський зміст  |  українсько > англійський індекс  |  Ukrainian > English Transliteration  |  English > Ukrainian Index

Про цей словник
Усі слова в цьому словникові класифікуються за системою класифікації слів у китайській мові, що базується на значенні слів та переставляється згідно з порядком, створеним Богом. Цей словник може бути пристосованим для машинного перекладу.

Abbreviations / Абревіатура
f. female / жіночий рід
m. male / чоловічий рід
obj. object / предмет
pl. plural / множина
v. verb / дієслово

The Ukrainian Alaphbet
а  б  в  г  д  е  є  ж  з  и  і  ї  й  к  л  м  н  о  п  р  с  т  у  ф  х  ц  ч  ш  щ  ю  я  ь

Ukrainian > English Transliteration Guide
а - a б - b в - v г - g д - d е - e є - ye ж - zh з - z и - i і - ee
ї - yee й - y к - k л - l м - m н - n о - o п - p р - r с - s т - t
у - u ф - f х - kh ц - ts ч - ch ш - sh щ - shch ю - yu я - ya ь - ' ' - ''